Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Hodowca Roku 2017 – przeżyjmy to jeszcze raz...
2018.01.26 - 13:11


Dwa tygodnie temu niecierpliwie czekaliśmy na najważniejszy moment wieczoru – i było warto! Emocji było tak wiele, jak jeszcze nigdy w 14-letniej historii konkursu. Przeżyjmy jeszcze raz najważniejsze momenty Gali finałowej Hodowca Roku 2017!

 

Hodowca Roku 2017

Poznaliśmy najlepszych dostawców 2017 roku
2018.01.16 - 10:20

Konkurs Hodowca Roku to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży mięsnej w Polsce. Przedsięwzięcie ma na celu podziękowanie dostawcom żywca wieprzowego za całoroczną, partnerską współpracę. To forma docenienia pracy dostawców Gobarto S.A., którzy wyznaczają na polskim rynku standardy najwyżej jakości hodowli. Już po raz kolejny uroczystość odbyła się w Hotelu pod Szyszkami mieszczącym się w Nowej Obrze w województwie Wielkopolskim. Na najlepszego hodowcę czekał samochód: Opel Grandland X Innovation.

 

Jesteśmy obecnie jednym z największych polskich producentów mięsa, jednak nie byłoby nas w tym miejscu gdyby nie Wy. Jesteście dla nas nie tylko partnerami biznesowymi, lecz także inspiracją do dalszego rozwoju oraz doskonalenia się. To dzięki Wam, Waszej pasji, zaangażowaniu i ciężkiej pracy udaje się nam wspólnie osiągać sukces – powiedział Dariusz Formela, prezes zarządu Gobarto S.A., dziękując w ten sposób wszystkim hodowcom.

 

Uczestnicy podsumowali cały ubiegły rok oraz świętowali odniesione sukcesy. Podczas Gali wystąpili Rudi Schubert i Stachursky. Wydarzenie uświetnił także występ taneczny Anny Głogowskiej i Jana Klimenta. Główna nagroda w tegorocznej odsłonie konkursu trafiła do Pani Janiny Poczta.

 

Pozostałe nagrody konkursowe prezentowały się następująco:

 

  • bon wakacyjny trafił do Piotra Duszyńskiego z Wybranowa,
  • Agnieszka Talarczyk – Stachowiak z Chwalęcina wylosowała telewizor Samsung LED Curved
  • smartfon Apple iPhone 7 będzie służył Panu Wojciechowi Bruzi z Szymanowa.
  • Jan Bielski z Golczewa wylosował ekspres ciśnieniowy Krups
  • bon jubilerski Apart trafił do Leszka Prałata z Nowej Wsi,
  • Józef Fojutowski ze Zrazimia k/Janowca Wlkp. został właścicielem wiertarko-wkrętarki Bosch PSR 18 LI-2
  • Jacek Skrobała z Łoniewa k/Osiecznej wylosował odkurzacz uniwersalny Karcher WD 6 P Premium
  • Tomasz Mendyka z Domachowa k/Krobi wylosował tablet Samsung Galaxy Tab E 3G
  • robot planetarny Zelmer trafił do Elżbiety Banasiewicz ze Szczytników.

 

Podczas gali zaprezentowano także program integracji hodowców tuczu - Gobarto 500. Jest to projekt, którego celem jest odbudowa i wzmocnienie polskiej produkcji trzody chlewnej. Program polega na partnerskiej współpracy pomiędzy firmą Gobarto, a rolnikiem. Jego głównym założeniem jest odchów tuczników, dostarczonych przez Gobarto, na gruncie rolnika. Hodowca uczestniczący w inicjatywie ma zagwarantowane stałe, miesięczne wynagrodzenie wynoszące do 10 tys. złotych miesięcznie, niezależnie od sytuacji na rynku, powiększone o kwotę potrzebną do spłaty kredytu oraz do pokrycia kosztów wody i energii elektrycznej. Pierwszym hodowcom, którzy przystąpili do programu, firma Gobarto przekazała podczas gali voucher o wartości 3 tys. złotych na produkty stosowane przy hodowli zwierząt.

 

Gobarto, chcąc odbudować pogłowie trzody chlewnej w naszym kraju, zaproponowała rolnikom program Gobarto 500. Program ten zyskał bardzo duże uznanie, mocno się rozwija i liczymy, że uda nam się osiągnąć założone cele – powiedział Jacek Jagiełłowicz, prezes zarządu Agro Gobarto Hodowca sp. z o.o.

 

Podczas gali obecna była także firma Cedrob, która przedstawiła zgromadzonym m.in. nową, powstającą w Kluczborku wytwórnię pasz. Będzie to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce, a zarazem jeden z czołowych w Europie. Jego moc przerobowa wyniesie ponad 2,5 tys. ton na dobę. Linia produkcyjna dysponować będzie sprawdzonymi, nowoczesnymi urządzeniami zgodnymi z najwyższymi na świecie standardami technicznymi. Zboża będą dodatkowo badane laboratoryjnie podczas trzech etapów: magazynowania, produkcji i rozładunku u klienta. To wszystko zagwarantuje wysoką jakość produkowanych pasz.

 

Hodowca Roku 2017

Kiedy? Gdzie? Co?
2017.12.13 - 14:45


Wiemy już kiedy - 12 stycznia 2018 roku.

Wiemy gdzie - Hotel & Restaurant Pod Szyszkami w Nowej Obrze k./Koźmina Wlkp.

 

Ale co się wydarzy?

Jak zawsze na gosci czeka mnóstwo atrakcji: koncerty Rudiego Schuberta,  Stachursky'ego, smakowite dania, niespodzianki dla miłośników tanecznych rozrywek i przednia zabawa do rana, przy znakomitej muzyce na żywo.

 

A w międzyczasie najważniejszy moment uroczystej Gali, na który czekają niecierpliwie wszyscy - losowanie nagród! Już wiemy, iż tegoroczny laureat odjedzie wyjątkowym autem - Oplem GRANDLAND X Innovation!

Hodowca Roku 2017 – finał coraz bliżej…
2017.10.25 - 09:26

Wszyscy niecierpliwie czekali na tę informację, ale już wiemy: 12 stycznia 2018 r. – tego dnia odbędzie się Gala Finałowa 14' edycji Konkursu HODOWCA ROKU!

 

Niedługo zdradzimy Państwu więcej szczegółów, niemniej już dziś jedno jest pewne: będzie to niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które uświetni udział wielu gwiazd. A nagrody? No cóż… Jak zawsze będą bardzo atrakcyjne.

Wyświetlono pozycje od 1 do 4 z 16

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia