Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Kiedy? Gdzie? Co?
2017.12.13 - 14:45


Wiemy już kiedy - 12 stycznia 2018 roku.

Wiemy gdzie - Hotel & Restaurant Pod Szyszkami w Nowej Obrze k./Koźmina Wlkp.

 

Ale co się wydarzy?

Jak zawsze na gosci czeka mnóstwo atrakcji: koncerty Rudiego Schuberta Stachursky'ego, smakowite dania, niespodzianki dla miłośników tanecznych rozrywek i przednia zabawa do rana, przy znakomitej muzyce na żywo.

 

A w międzyczasie najważniejszy moment uroczystej Gali, na który czekają niecierpliwie wszyscy - losowanie nagród! Już wiemy, iż tegoroczny laureat odjedzie wyjątkowym autem - Oplem GRANDLAND X Innovation!

Hodowca Roku 2017 – finał coraz bliżej…
2017.10.25 - 09:26

Wszyscy niecierpliwie czekali na tę informację, ale już wiemy: 12 stycznia 2018 r. – tego dnia odbędzie się Gala Finałowa 14' edycji Konkursu HODOWCA ROKU!

 

Niedługo zdradzimy Państwu więcej szczegółów, niemniej już dziś jedno jest pewne: będzie to niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które uświetni udział wielu gwiazd. A nagrody? No cóż… Jak zawsze będą bardzo atrakcyjne.

Filmowe wspomnienie wyjątkowego wieczoru
2017.02.21 - 10:30


Miesiąc temu, 20 stycznia 2017, wszyscy uczestnicy konkursu Hodowca Roku czekali niecierpliwie na liczne atrakcje jakie przyniesie tegoroczna Gala, rozważając kto zostanie laureatem nagrody głównej. Po godzinie 20:00 wszystko stało się jasne!

Przeżyjmy raz jeszcze ten wyjątkowy wieczór...

 

Zapraszamy na film!   Hodowca Roku 2016

Nasi wspaniali laureaci 13' edycji konkursu Hodowca Rok
2017.02.17 - 11:20


Tyle emocji towarzyszących nam przez cały wieczór, tyle trzymania kciuków "by w tym roku szczęście dopisało właśnie nam"... i udało się! Uśmiechom i gratulacjom nie było końca. Poznajcie naszych laureatów!

 

Laureaci konkursu HODOWCA ROKU 2016

Zaczynamy pełne emocji losowanie...bon wycieczkowy o wartości 5000 zł wylosował Pan Piotr Maćkowiak z Lucin k/Śremukonsola Xbox One w zestawie z grami będzie służyła Panu Henrykowi Janowiczowi z Sobiałkowa kosiarka Bosch ARM 37 natomiast trafiła do rąk Pana Błażeja Chrobota z Roszek k/Kobiernaodkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 2w1 trafił do Pana Tomasza Mendyka z Domachowa k/Gostyniarobot planetarny Bosch wylosował Pan Sylwester Stekiel z Janisławicsmartfon Apple iPhone wylosował Pan Damian Szymkowiak ze Szkaradowatablet Samsung Galaxy Tab wylosował Pan Rafał Kokoszka z Wrocek. TV 50'' Samsung trafił do Pana Piotra Duszyńskiego z Janowca Wielkopolskiegowkrętarko-wiertarka Makita znalazła swoje miejsce u Pana Grzegorza Kurkowiaka z Łowęcina Główna nagroda w tegorocznej odsłonie konkursu trafiła do Pani Janiny Poczta, z miejscowości Sapieżyn k/Koźmina Wielkopolskiego.
Wyświetlono pozycje od 1 do 4 z 14

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia