Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Wyjątkowy jubileusz podczas Gali Finałowej...
2016.01.18 - 16:24


Gala Finałowa konkursu HODOWCA ROKU 2015 była okazją do uhonorowania jednego z najstarszych pracowników POLSKIEGO KONCERNU MIĘSNEGO Duda - Pana Dariusza Kędzia, który od 25 lat pracuje dla Koncernu - kierując działem skupu.

 

Wiceprezes zarządu Roman Miler, w bardzo ciepłych słowach podziękował Panu Dariuszowi za ciężką i oddaną pracę przez całe ćwierćwiecze.W imieniu Zarządu PKM DUDA wręczył jubilatowi pamiątkowy zegarek, życząc by odmierzał minuty kolejncyh lat pracy dla Koncernu.

 

Pan Dariusz ze wzruszeniem przyjąłu pominek, a w podziękowaniach nie zapomniał o dostawcach, z którymi wspólnie pracował przez minione lata. Zaznaczył, że bez nich jego praca nie przyniosłaby takich efektów.

Poznaliśmy zwycięzców 12. edycji konkursu „Hodowca Rok
2016.01.18 - 16:02


15 stycznia 2016 r. odbyła się Gala Finałowa 12. edycji „Hodowcy Roku”. W jej ramach wyłoniono największych dostawców żywca dla Polskiego Koncernu Mięsnego Duda w 2015 roku.

 

Co roku Gala Finałowa stanowi zwieńczenie całorocznej współpracy Spółki i jej dostawców. Obecni byli na niej laureaci, kierownictwo Grupy PKM Duda, sponsorzy konkursu oraz przedstawiciele mediów zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych.

 

Konkurs Hodowca Roku to z naszej strony forma docenienia pracy naszych partnerów, którzy są z nami często od wielu lat. To właśnie dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami, spółka POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA może chwalić się żywcem pochodzącym z hodowli o najwyższym standardzie i tym samym oferować swoim klientom produkty najlepszej jakości. – powiedział Dariusz Formela, prezes zarządu POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA.

 

Galę uświetnił szereg wyjątkowych atrakcji: m.in. koncert Zbigniewa Wodeckiego oraz artystów warszawskich scen teatrów: Roma i Buffo. Galę poprowadzili najpopularniejszy polski Hiszpan – czyli Conrado Moreno oraz Magdalena Nowak, a Bal do samego rana prowadziła Grupa Muzyczna PLAY.

 

W tegorocznej odsłonie konkursu dla zwycięzcy przewidziano bardzo atrakcyjną nagrodę główną – samochód Toyota Hilux. Auto trafiło do Państwa Aleksandry i Ignacego Cichońskich z Wróblowa  k/Sławy

 

Kolejne miejsca w konkursie nagrodzone zostały następująco:

II nagroda - bon wycieczkowy o wartości 5 tys. zł – wylosował Wojciech Kociołek z Dąbrówki Wielopolskiej.

III nagroda – Telewizor full HD, 3D, LED Samsung – trafił do Bogdana Jesiaka z Domachowa

IV nagroda - kosa spalinowa Stiga - wylosował Waldemar Kasperski z Nowego Tomyśla

V nagroda – myjka ciśnieniowa KARCHER -  wylosował Ireneusz Adamiak ze Strzyżewka – ubiegłoroczny laureat nagrody głównej!

VI nagroda - odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 650 - wylosował Jarosław Wolniewicz z Huty

VI nagroda – ekspres ciśnieniowy Krups - wylosował Stanisław Zimny z Chwaliszewa

VII nagroda – akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch – trafiła do Zbigniewa Gręda, z Ustkowa k/Krotoszyna

VIII nagroda - smartfon Samsung GALAXY A5 – trafił do Szymona Szramy z Moraczewa

XIX nagroda - rower miejski  Grand AMBER – wylosował Adam Zygmański z miejscowości Witobel.

 

Złotym Patronem wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku, była spółka Cedrob, będąca jednocześnie głównym akcjonariuszem spółki POLSKI KONCERN MIĘSNY DUDA. Patronat medialny nad wydarzeniem objął ogólnopolski dwumiesięcznik, pismo producentów, hodowców, zootechników i lekarzy weterynarii - „Hoduj z głową świnie”, natomiast patronem samej gali finałowej została firma AGROMIX, wiodący podmiot na polskim rynku w sprzedaży maszyn rolniczych najlepszych światowych producentów. Patronat motoryzacyjny objęła Toyota Mikołajczak, natomiast srebrni patroni to EW Nutrition, Choice Genetics oraz Wesstron.

 

12 Gala finałowa już za nami...

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, 15 stycznia br. do Hotelu POD SZYSZKAMI zawitało ponad 200 osób, by uczestniczyć w Gali finałowej 12 edycji konkursu Hodowca Roku!
Smakołyki, dobra muzyka i liczne atrakcje sprawiły, iż goście bawili się do samego rana!

Wyjątkowe nagrody i nowe miejsce na 12' edycję Konkursu
2015.12.07 - 11:45


 Wielkimi krokami zbliża się finał Konkursu Hodowca Roku 2015...

 

Doceniając całoroczną pracę rolników, Polski Koncern Mięsny DUDA zaprosił najlepszych dostawców żywca do 12 edycji konkursu Hodowca Roku. Finaliści spotkają się już 15 stycznia na wielkiej Finałowej Gali!


Laureat nagrody głównej odjedzie wyjątkowym samochodem: Toyota Hilux! Poza samochodem, na uczestników czekają liczne atrakcyjne nagrody: bon wycieczkowy, sprzęt RTV i AGD, czy też pomocne w codziennej pracy: kosa spalinowa Stiga oraz wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch i inne.

 

Po kilku latach nadszedł czas na zmiany i uroczysta styczniowa Gala odbędzie się w nowym miejscu – finaliści zostali zaproszeni do Hotelu POD SZYSZKAMI w Koźminie Wlkp.

Piękne wnętrza, wykwintne dania i liczne niebanalne atrakcje – już za nieco ponad miesiąc przestaną być tajemnicą dla finalistów konkursu.

Najlepsi hodowcy zostaną nagrodzeni...
2015.12.07 - 11:16

Już po raz 12. najlepsi hodowcy i producenci trzody chlewnej współpracujący z Polskim Koncernem Mięsnym Duda będą uczestniczyć w finałowej gali konkursu Hodowca Roku, która odbędzie się 15 stycznia 2016 r. w Hotelu Pod Szyszkami w Koźminie Wielkopolskim...

Szczegóły w listopadowym artykule naszego Partnera Medialnego - HODUJ Z GŁOWĄ.

 
Wyświetlono pozycje od 13 do 16 z 16

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia