Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Wyjątkowe nagrody i nowe miejsce na 12' edycję Konkursu
2015.12.07 - 11:45


 Wielkimi krokami zbliża się finał Konkursu Hodowca Roku 2015...

 

Doceniając całoroczną pracę rolników, Polski Koncern Mięsny DUDA zaprosił najlepszych dostawców żywca do 12 edycji konkursu Hodowca Roku. Finaliści spotkają się już 15 stycznia na wielkiej Finałowej Gali!


Laureat nagrody głównej odjedzie wyjątkowym samochodem: Toyota Hilux! Poza samochodem, na uczestników czekają liczne atrakcyjne nagrody: bon wycieczkowy, sprzęt RTV i AGD, czy też pomocne w codziennej pracy: kosa spalinowa Stiga oraz wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch i inne.

 

Po kilku latach nadszedł czas na zmiany i uroczysta styczniowa Gala odbędzie się w nowym miejscu – finaliści zostali zaproszeni do Hotelu POD SZYSZKAMI w Koźminie Wlkp.

Piękne wnętrza, wykwintne dania i liczne niebanalne atrakcje – już za nieco ponad miesiąc przestaną być tajemnicą dla finalistów konkursu.

Najlepsi hodowcy zostaną nagrodzeni...
2015.12.07 - 11:16

Już po raz 12. najlepsi hodowcy i producenci trzody chlewnej współpracujący z Polskim Koncernem Mięsnym Duda będą uczestniczyć w finałowej gali konkursu Hodowca Roku, która odbędzie się 15 stycznia 2016 r. w Hotelu Pod Szyszkami w Koźminie Wielkopolskim...

Szczegóły w listopadowym artykule naszego Partnera Medialnego - HODUJ Z GŁOWĄ.

 
Wyświetlono pozycje od 13 do 14 z 14

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia