Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Filmowe wspomnienie wyjątkowego wieczoru
2017.02.21 - 10:30


Miesiąc temu, 20 stycznia 2017, wszyscy uczestnicy konkursu Hodowca Roku czekali niecierpliwie na liczne atrakcje jakie przyniesie tegoroczna Gala, rozważając kto zostanie laureatem nagrody głównej. Po godzinie 20:00 wszystko stało się jasne!

Przeżyjmy raz jeszcze ten wyjątkowy wieczór...

 

Zapraszamy na film!   Hodowca Roku 2016

Nasi wspaniali laureaci 13' edycji konkursu Hodowca Rok
2017.02.17 - 11:20


Tyle emocji towarzyszących nam przez cały wieczór, tyle trzymania kciuków "by w tym roku szczęście dopisało właśnie nam"... i udało się! Uśmiechom i gratulacjom nie było końca. Poznajcie naszych laureatów!

 

Laureaci konkursu HODOWCA ROKU 2016

Zaczynamy pełne emocji losowanie...bon wycieczkowy o wartości 5000 zł wylosował Pan Piotr Maćkowiak z Lucin k/Śremukonsola Xbox One w zestawie z grami będzie służyła Panu Henrykowi Janowiczowi z Sobiałkowa kosiarka Bosch ARM 37 natomiast trafiła do rąk Pana Błażeja Chrobota z Roszek k/Kobiernaodkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 2w1 trafił do Pana Tomasza Mendyka z Domachowa k/Gostyniarobot planetarny Bosch wylosował Pan Sylwester Stekiel z Janisławicsmartfon Apple iPhone wylosował Pan Damian Szymkowiak ze Szkaradowatablet Samsung Galaxy Tab wylosował Pan Rafał Kokoszka z Wrocek. TV 50'' Samsung trafił do Pana Piotra Duszyńskiego z Janowca Wielkopolskiegowkrętarko-wiertarka Makita znalazła swoje miejsce u Pana Grzegorza Kurkowiaka z Łowęcina Główna nagroda w tegorocznej odsłonie konkursu trafiła do Pani Janiny Poczta, z miejscowości Sapieżyn k/Koźmina Wielkopolskiego.

Powróćmy wspomnieniami do tego wyjątkowego wieczoru...
2017.01.24 - 10:28

Kilka pierwszych zdjęć przypomni nam ten wyjątkowy wieczór - 13' Galę Finałową konkursu Hodowca Roku!!

 

Dziękujemu wszystkim sponsorom, firmom współpracującym przy organziacji Gali, Gwiazdom i Hotelowi Pod Szyszkami.

 

Gala Finałowa konkursu Hodowca Roku 2016

Główna nagroda - TOYOTA CHR czekała na gości przed hotelem

Za nami już 13. edycja konkursu „Hodowca Roku”
2017.01.24 - 10:11


Konkurs „Hodowca roku” jest największym dorocznym wydarzeniem branży mięsnej w Polsce. Jego organizatorem jest spółka GOBARTO S.A. (dawniej PKM DUDA S.A.). Wyróżnienie dla najlepszych dostawców jest podsumowaniem całorocznej współpracy i uhonorowaniem pracy tych rolników, którzy w trosce o wysoką jakość hodowli wyznaczają standardy na polskim rynku.

 

Finałowa gala odbyła się w Hotelu Pod Szyszkami w Koźminie Wielkopolskim. Na najlepszego hodowcę czekał samochód o napędzie hybrydowym Toyota CHR, będący pierwszą tego typu nagrodą w historii konkursu.

Goście bawili się m.in. przy koncertach Pana Waldemara Malickiego – Maestro uświetnił swoją obecnością także ceremonię losowanie nagród, oraz zespołu VOX, który przypomniał swoje wielkie hity, takie jak „Bananowy song” czy „O Magdaleno”.

Hotel Pod Szyszkami zadbał zaś o doznania kulinarne, serwując wybitne dania kuchni polskiej – w tym także dziczyznę, dostarczoną przez Spółkę PKM Dziczyzna, z Grupy GOBARTO.

 

Na gali obecni byli laureaci, kluczowi przedstawiciele GOBARTO S.A., sponsorzy konkursu oraz przedstawiciele ogólnopolskich i lokalnych mediów.

 

Dobra jakość produktów jest możliwa tylko dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami. Dlatego już po raz 13., choć pierwszy raz pod szyldem GOBARTO, zorganizowaliśmy konkurs na hodowcę roku – właśnie dzięki tym wydarzeniom Spółka może wyróżniać się żywcem pochodzącym z hodowli o najwyższych standardach. powiedział Dariusz Formela, prezes zarządu GOBARTO S.A.

 

Główna nagroda w tegorocznej odsłonie konkursu trafiła do Pani Janiny Poczta, z miejscowości Sapieżyn k/Koźmina Wielkopolskiego.

 

Pozostałe nagrody konkursowe prezentowały się następująco:

-     bon wycieczkowy o wartości 5000 zł wylosował Pan Piotr Maćkowiak z Lucin k/Śremu.

-    TV 50'' Samsung trafił do Pana Piotra Duszyńskiego z Janowca Wielkopolskiego.

-     smartfon Apple iPhone wylosował Pan Damian Szymkowiak ze Szkaradowa

-     konsola Xbox One w zestawie z grami będzie służyła Panu Henrykowi Janowiczowi z Sobiałkowa

-     robot planetarny Bosch wylosował Pan Sylwester Stekiel z Janisławic.

-     odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 2w1 trafił do Pana Tomasza Mendyka z Domachowa k/Gostynia.

-     tablet Samsung Galaxy Tab wylosował Pan Rafał Kokoszka z Wrocek.

-     wkrętarko-wiertarka Makita znalazła swoje miejsce u Pana Grzegorza Kurkowiaka z Łowęcina

-     kosiarka Bosch ARM 37 natomiast trafiła do rąk Pana Błażeja Chrobota z Roszek k/Kobierna.

 

Złotym Patronem wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku, była Grupa Cedrob, będąca jednocześnie głównym akcjonariuszem GOBARTO S.A. Patronat medialny nad wydarzeniem objął z kolei ogólnopolski dwumiesięcznik, pismo producentów, hodowców, zootechników i lekarzy weterynarii - „Hoduj z głową świnie”, natomiast srebrne patronaty objęły spółki Toyota Mikołajczak, Choice Genetics oraz Wesstron.

Wyświetlono pozycje od 5 do 8 z 16

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia