Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Hodowca Roku 2016 - to już 13' edycja...
2016.11.17 - 14:32


Już za niecałe  dwa miesiące odbędzie się Gala Finałowa 13’ edycji konkursu Hodowca Roku!

Finaliści spotkają się już 20 stycznia – w  Hotelu POD SZYSZKAMI w Koźminie Wlkp. Jakie atrakcje czekają na gości w tej edycji? Już niedługo zdradzimy więcej.

 

Dziś uchylamy rąbka tajemnicy… laureat nagrody głównej odjedzie wyjątkowym autem, po raz pierwszy w historii konkursu główną nagrodą będzie samochód o napędzie hybrydowym - Toyota CHR

PKM Duda zmienia się w Gobarto
2016.11.17 - 13:15


Sąd zarejestrował zmianę nazwy giełdowej spółki i od 7 października PKM Duda S.A. nosi nazwę Gobarto S.A. Zmiana nazwy to kolejna inicjatywa zmierzająca do umocnienia pozycji rynkowej mięsnej spółki.

Nazwa PKM Duda przechodzi do historii, a jej miejsce zajmuje Gobarto. Formalnie nowa nazwa obowiązuje od 7 października, kiedy została wpisana przez Sąd Rejonowy do rejestru przedsiębiorców.

- Nowa marka nie jest zmianą czysto kosmetyczną. Wyraża dążenie do zacieśnienia współpracy strategicznej z Cedrob S.A. i zbudowania w świadomości odbiorców pozytywnych skojarzeń z jakością i wiarygodnością - skomentowałDariusz Formela, Prezes Zarządu Gobarto S.A. - Zmiana nazwy to nowe otwarcie, które rozpoczyna kolejny etap w historii naszej działalności. Mamy jasny plan, jak stać się nowoczesną grupą kapitałową operującą w segmencie surowcowym, produkcyjnym, handlowym oraz przetwórczym. Teraz pod nowym szyldem przystępujemy do jego realizacji – dodał.

W obecnej strukturze własnościowej spółki rolę dominującą pełni Cedrob S.A., która posiada 66 proc. jej akcji.

- Nowa strategia Gobarto to ogromna szansa na dynamiczny rozwój, niezależnie od panujących warunków rynkowych. Jednym z jej filarów jest zwiększenie zakresu współpracy z Cedrobem w celu uwolnienia synergii i wzmocnienia pozycji rynkowej – skomentował Andrzej Goździkowski, Prezes Zarządu Cedrob S.A. i Przewodniczący Rady Nadzorczej Gobarto S.A.

Zmiana nazwy na Gobarto S.A. to jedna z ważniejszych poprawek wprowadzonych do statutu spółki, którego nowy tekst przyjęli akcjonariusze podczas walnego zgromadzenia w dniu 22 czerwca 2016 r. Zmiany w statucie dostosowują ten dokument do standardów panujących na rynku kapitałowym. Upraszczają sposób zarządzania spółką i tym samym przypisują zdefiniowane kompetencje Zarządowi i Radzie Nadzorczej.

 
Więcej informacji:
 
Natalia Lewicka
Pełnomocnik Zarządu

n.lewicka@pkmduda.pl
Tel. 22 31 99 420

"Najlepszy hodowca mieszka pod Sławą"...
2016.02.01 - 09:41

Czyli informacja na temat konkursu, przebiegu uroczystej Gali i krótki wywiad z laureatem w Panoramie Leszczyńskiej.

 

Przeżyjmy to jeszcze raz...
2016.01.26 - 13:45


Blisko dwa tygodnie temu odbyła się Gala Finałowa 12. edycji „Hodowcy Roku”. Liczne atrakcje sprawiły, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. 

 

Dziś, dzięki młodemu i utalentowanemu Leszczyniakowi - Kacprowi Wojciechowskiemu, możemy przeżyć te chwile jeszcze raz...

 

Zapraszamy na filmowe wspomnienie:  Gala HR 2015

Wyświetlono pozycje od 9 do 12 z 16

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia