Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Oferta

Toyota

 

Toyota Motor Corporation jest wiodącym koncernem motoryzacyjnym. W 2014 roku na pięciu kontynentach firma znalazła nabywców na ponad 10,2 mln aut, w tym 9,1 mln Toyot. Toyota jest największym producentem samochodów na świecie oraz najcenniejszą marką branży, jej wartość jest szacowana na 42 mld dol.

Liczne sukcesy Toyoty wynikają z zadowolenia klientów, zdobytego m.in. najwyższą jakością. Niezawodność i wysoka trwałość aut Toyoty została wielokrotnie potwierdzona niezależnymi badaniami. Np. wg ocen niezawodności trzyletnich samochodów dokonanych przez J.D. Power w 2013 roku, Toyota jest liderem zestawienia: zdobyła 7 pierwszych miejsc na 18 możliwych.


Toyoty są nie tylko niezawodne i trwałe. Te auta są także oszczędne i przyjazne dla środowiska. Toyota jest jednym z najbardziej innowacyjnych koncernów samochodowych i światowym liderem w produkcji aut z napędem hybrydowym.

 

 

 

Toyota Hilux


Ponad 13 milionów sprzedanych egzemplarzy w 160 krajach na 5 kontynentach – taki wynik mówi sam za siebie. Toyota Hilux to światowy lider segmentu pick-up i obecnie jedyny na polskim rynku samochód z tego typu nadwoziem, który może pochwalić się tak długą i bogatą historią. Już od 1968 roku ten niezniszczalny i poddawany najcięższym próbom terenowy model dostawczy króluje na drogach i bezdrożach całego świata. Podczas podróży przez lodowate wody na Alasce, jako niezastąpiony środek transportu wśród piaszczystych wydm Sahary czy przy pokonywaniu skalistych rejonów Australii – każde doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że ten samochód jest w stanie zrobić prawie wszystko.

 

Toyota Hilux jako niezawodny pick-up poradzi sobie w każdym terenie. Napęd 4x4 umożliwia elastyczne pokonywanie najtrudniejszych odcinków. Dodatkowo system przeniesienia napędu umożliwia łatwe zmiany między napędami 4x4 lub 4x2 podczas jazdy. W przypadku jazdy po śliskich powierzchniach mechanizm różnicowy tylnej osi (LSD) lub system stabilizacji pojazdu (VSC) rozprowadza siłę napędu między tylnymi kołami. Przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami poprzecznymi zapewnia doskonałe właściwości jezdne oraz amortyzację wstrząsów, natomiast resory piórowe w zawieszeniu tylnym pomagają w utrzymaniu maksymalnej ładowności oraz dostosowaniu się do trudnego terenu.

 

Lexus

 

W naszych salonach oferujemy także samochody marki Lexus.

Lexus to imponująca, zaawansowana technika oraz najnowocześniejsze technologie. Samochody zapewniające wyjątkową moc i osiągi, jednak nie kosztem środowiska naturalnego. Samochody zachwycające swoim designem i wyjątkowym kunsztem - najwyższą jakością wykonania i materiałów wykończeniowych, co czyni je uosobieniem luksusu. Samochody wyposażone w zdumiewające wręcz technologie - napęd w pełni hybrydowy Lexus Hybrid Drive.

 

 

Samochody używane z gwarancją

 

Toyota Mikołajczak to także sprawdzone auta używane. Ponad 100 samochodów używanych w ofercie.

Zespół fachowców czuwa nad tym aby oddać w Państwa ręce samochód  sprawdzony zarówno pod względem technicznym jak i prawnym, z niezbędną dokumentacją potwierdzającą jego pochodzenie, historię serwisową i przebieg.

Samochody używane posiadają roczną gwarancję, która potwierdza jego sprzedaż z zachowaniem standardów TOYOTY tym samym gwarantując jego wysoką jakość.

 

 

Oferta aut używanych:

Leszno: http://leszno.toyocar.pl/samochody-uzywane.tmex

Kalisz: http://kalisz.toyocar.pl/samochody-uzywane.tmex

 

Sponsor generalny

Patron Medialny

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia